paradise_city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плажа на мечтите

2 posters

Go down

Плажа на мечтите Empty Плажа на мечтите

Писане  Ванеса Гай Нед Юни 21, 2009 4:43 pm

Плажа на мечтите Img_167532_686462_r
Ванеса Гай
Ванеса Гай
ПеТ зВездЕн АдМиН
ПеТ зВездЕн АдМиН

Брой мнения : 75
Join date : 08.06.2009
Age : 28
Местожителство : Русе-селяметя

Върнете се в началото Go down

Плажа на мечтите Empty Re: Плажа на мечтите

Писане  Кристен Суон Пет Авг 14, 2009 5:37 pm

Днес беше прекрасен летен ден. Птичките пееха, духаше ветрец и единственото нещо, което не ми стигаше бе водата. Плажът беше идеален за сърфинг.Взех си сърфа и плажната кърпа и се затичах към плажа, който беше близо.След няколко минутки вече се озовах там. Нямаше много хора, само някой които бяха на брега, а други плуваха в морето. Аз се гмурнах и започнах да плувам. Почуствах се прекрасно. Косато ми беше мокра...жалко, че вчера си бях направила прическа. Е, и без това днес се събудих рошава. Плувах около 20 минути и след това излязох на брега. Постоях малко на слънце, за да изсъхна и после пак се гмурнах, тоя път със сърфа. Имаше една вълна, на която не можеше да устоиш и веднага я грабнах. Беше голяма, но аз и така се справях. Застанах равномерно върху сърфа и я подминах. Завътях се и замалко да падна. Но не, успях. Отдавна не бях го правила, но успях. Приближаваше още една вълна... Този път не можах да я подмина, защото цопнах във водата. Тъкмо бях отгоре и водата ми беше до колената и паднах. Още няколко опита подействаха добре. Справих се! Излязох навън. Вече беше обяд и слънцето беше голямо и силно. Най-добре беше да се прибера вкъщи, иначе можеше да получа слънчев удар. Прибрах се вкъщи и влязох в банята. Шмугнах се под душа и се измих. После реших да гледам един филм по телевизията.
Кристен Суон
Кристен Суон
сладък дечко
сладък дечко

Брой мнения : 51
Join date : 12.06.2009

http://miamicity.lifeme.net/index.htm

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите